Tamer

Oficjalne forum gry Tamer

Ogłoszenie

Zapraszamy do korzystania z oficjalnego forum, gdzie zapewne znajdziecie wszystkie niezbędne informacje.

Konta dublowane będą usunięte przez administratorów, jeśli korzystacie z jednego IP z kimś jeszcze, proszę to zgłaszać.

Proszę stosować się do netykiety.

Spamowanie kończy się banem bez ostrzeżeń. Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czym jest spam, proszę spojrzeć do słownika.

Poszukujemy 2-3 osób do współpracy.

#1 2010-03-08 21:29:55

herbaciana

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 42
Punktów :   

Marzec 2010

Prosimy w tym temacie wpisywać marcowe usterki


Naczelny psuj.

Offline

 

#2 2010-03-09 12:31:52

 Nienna

Nowy użytkownik

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Marzec 2010

Błąd na stronie Polany (Nie podaję linka, każdy wie, gdzie ona znajduję się):
Zanim zarejestrowałam się, naszła mnie ochota, aby obejrzeć stronę w całości. Popatrzyłam na Polanę i usatysfakcjonowana wyszłam. Chwilę potem zarejestrowałam się. Chętna adopcji nowego stwora, postanowiłam znowu wejść na Polanę. Niestety, wyświetlił mi się komunikat, iż mogę tam wchodzić raz na piętnaście minut. oO' Może nie jest to karygodny błąd, ale może zniechęcić nowych graczy. Nie wiem, czy jeszcze istnieje, ale jako zarejestrowana sprawdzić w pełni nie mogę. Nie wiem także, czy aby nie był jednorazowym wyskokiem skryptu, ale był i to wiem na pewno. Przeglądarka moja: "Google Chrome". Może to ona coś zawiniła, nie jestem pewna.
Również miałam błąd, kiedy postanowiłam nakarmić czyjeś zwierzę. Kliknęłam na przytulenie raz, ale jako, że ładowało się straszliwie długo, kliknęłam drugi raz na ten sam napis w tym samym oknie, myśląc, że tak jak na innych grach ładowanie rozpocznie się od nowa, a te zostanie unieważnione. Zdziwienie spore było, gdy zyskałam jakimś cudem dwa punkty, choć karmiłam raz. Błąd był jednorazowy, więcej się nie powtórzył.
O innych błędach nic mi nie wiadomo. Te dwa raportuję, choć nie powtarzały się.
Nie wiem, czy ktoś miał podobne "dziwne problemy", ale ostatnio przeglądarka mi świruje, może to jej wina.
Nie zgłaszam tego na skrzynkę, ponieważ błędy nie są straszliwie istotne.
PS: Kiedy zostaną one sprawdzone i ewentualnie usunięte, proszę o usunięcie tego postu.

Offline

 

#3 2010-03-09 16:38:54

Margot666

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Marzec 2010

Nie wiem czy można to nazwać usterką ale błędem na pewno
http://img294.imageshack.us/img294/9750/pngh.png
powinno być sprÓbuj
ale ja się tylko czepiam :x

Offline

 

#4 2010-03-09 16:47:17

 Nienna

Nowy użytkownik

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-03-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Marzec 2010

Błędów ortograficznych na stronie jest bardzo dużo, także trzeba by wszystkie znaleźć i poprawić także.
Przykład?
Ikona: Zmień nazwe Ankaa

Offline

 

#5 2010-03-09 20:06:34

herbaciana

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 42
Punktów :   

Re: Marzec 2010

Nienna napisał:

Błąd na stronie Polany (Nie podaję linka, każdy wie, gdzie ona znajduję się):
Zanim zarejestrowałam się, naszła mnie ochota, aby obejrzeć stronę w całości. Popatrzyłam na Polanę i usatysfakcjonowana wyszłam. Chwilę potem zarejestrowałam się. Chętna adopcji nowego stwora, postanowiłam znowu wejść na Polanę. Niestety, wyświetlił mi się komunikat, iż mogę tam wchodzić raz na piętnaście minut. oO' Może nie jest to karygodny błąd, ale może zniechęcić nowych graczy. Nie wiem, czy jeszcze istnieje, ale jako zarejestrowana sprawdzić w pełni nie mogę. Nie wiem także, czy aby nie był jednorazowym wyskokiem skryptu, ale był i to wiem na pewno. Przeglądarka moja: "Google Chrome". Może to ona coś zawiniła, nie jestem pewna.

To nie jest błąd, a zamierzenie naszego programisty- jeśli jajka na polanie byłyby cały czas, użytkownik po złapaniu jajka, które mu nie odpowiada, wyrzucałby je i wchodził po kolejne. Przy jednej osobie to nic, ale przy 100 czy więcej- spore obciążenie dla serwera, stąd zabezpieczenie.
Pracujemy nad tym, by działało ono doiero po rejestracji.

Również miałam błąd, kiedy postanowiłam nakarmić czyjeś zwierzę. Kliknęłam na przytulenie raz, ale jako, że ładowało się straszliwie długo, kliknęłam drugi raz na ten sam napis w tym samym oknie, myśląc, że tak jak na innych grach ładowanie rozpocznie się od nowa, a te zostanie unieważnione. Zdziwienie spore było, gdy zyskałam jakimś cudem dwa punkty, choć karmiłam raz. Błąd był jednorazowy, więcej się nie powtórzył.
O innych błędach nic mi nie wiadomo. Te dwa raportuję, choć nie powtarzały się. :)

hm, miałaś szczęście, mnie się tak jakoś nie chce trafiać. :)

Nie wiem, czy ktoś miał podobne "dziwne problemy", ale ostatnio przeglądarka mi świruje, może to jej wina. :)
Nie zgłaszam tego na skrzynkę, ponieważ błędy nie są straszliwie istotne.
PS: Kiedy zostaną one sprawdzone i ewentualnie usunięte, proszę o usunięcie tego postu.

Za błędy ortograficzne przepraszamy- część stron była tłumaczona przez ochotnika i nie wyłapaliśmy jeszcze wszystkich usterek, zaraz spróbuję je ponaprawiać, ale bardzo proszę wszystkie zgłaszać.


Naczelny psuj.

Offline

 

#6 2010-03-10 12:49:31

Admin

Admin

Zarejestrowany: 2010-03-10
Posty: 6
Punktów :   

Re: Marzec 2010

Nienna napisał:

Błąd na stronie Polany (Nie podaję linka, każdy wie, gdzie ona znajduję się):
Zanim zarejestrowałam się, naszła mnie ochota, aby obejrzeć stronę w całości. Popatrzyłam na Polanę i usatysfakcjonowana wyszłam. Chwilę potem zarejestrowałam się. Chętna adopcji nowego stwora, postanowiłam znowu wejść na Polanę. Niestety, wyświetlił mi się komunikat, iż mogę tam wchodzić raz na piętnaście minut. oO' Może nie jest to karygodny błąd, ale może zniechęcić nowych graczy. Nie wiem, czy jeszcze istnieje, ale jako zarejestrowana sprawdzić w pełni nie mogę. Nie wiem także, czy aby nie był jednorazowym wyskokiem skryptu, ale był i to wiem na pewno. Przeglądarka moja: "Google Chrome". Może to ona coś zawiniła, nie jestem pewna.
Również miałam błąd, kiedy postanowiłam nakarmić czyjeś zwierzę. Kliknęłam na przytulenie raz, ale jako, że ładowało się straszliwie długo, kliknęłam drugi raz na ten sam napis w tym samym oknie, myśląc, że tak jak na innych grach ładowanie rozpocznie się od nowa, a te zostanie unieważnione. Zdziwienie spore było, gdy zyskałam jakimś cudem dwa punkty, choć karmiłam raz. Błąd był jednorazowy, więcej się nie powtórzył.
O innych błędach nic mi nie wiadomo. Te dwa raportuję, choć nie powtarzały się.
Nie wiem, czy ktoś miał podobne "dziwne problemy", ale ostatnio przeglądarka mi świruje, może to jej wina.
Nie zgłaszam tego na skrzynkę, ponieważ błędy nie są straszliwie istotne.
PS: Kiedy zostaną one sprawdzone i ewentualnie usunięte, proszę o usunięcie tego postu.

Na prośbę użytkownika zmieniono opcje blokady Adopcji tzn nie blokuje dostępu dopóki nie jesteście zalogowani.
Co do klików i Komunikatu że już kliknęłaś może to być błąd z interpretacją kodu Postaram się to naprawić w najbliższym czasie

Ostatnio edytowany przez Admin (2010-03-10 17:02:21)

Offline

 
herbaciana&kowal

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vestiaots.pun.pl www.undiczat.pun.pl www.jasminowystok.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl www.wlvswrld.pun.pl